YORK Sp. z o.o.

Poznań / Bolechowo, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
450
Adres WWW:
http://www.york.pl

Prezentacja firmy

Firma York istnieje na rynku od 1992 roku. Siedziba firmy mieści się pod Poznaniem, w miejscowości Bolechowo. Przedsiębiorstwo jest wiodącym na polskim rynku producentem artykułów gospodarstwa domowego przeznaczonych do utrzymywania czystości. W swojej ofercie posiada bogata gamę wyrobów z tworzyw sztucznych, wyrobów szczotkarskich, szeroki asortyment zmywaków i czyścików kuchennych, różnego rodzaju ścierek, gąbek kąpielowych, rękawic oraz wiele innych produktów. Kładziemy nacisk na funkcjonalność i jakość naszych produktów, starając się zaspokoić zróżnicowane potrzeby szerokiego grona odbiorców.

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 500 osób. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych renomowanych firm światowych przedsiębiorstwo cieszy się zasłużoną opinią lidera rynku, rozwija ofertę i konsekwentnie zwiększa swoją sprzedaż. Podstawą sukcesu jest nie tylko siła standardowej oferty pod marką własną, ale także doświadczenie w zakresie przygotowania marki prywatnej.

Dzięki obecności na liczących się imprezach targowych, pełnemu serwisowi, szybkiej obsłudze i elastyczności działania nasza firma dynamicznie rozwija sprzedaż eksportową i wewnątrzunijną- w tej chwili York sprzedaje swoje wyroby w ponad 53 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki.

Staramy się aby nasze działania zawsze pozwalały na osiągnięcie przez Państwa pełnej satysfakcji we wzajemnych kontaktach handlowych. Naszym celem jest dalszy rozwój i doskonalenie działalności we wszystkich aspektach, czego wyrazem niech będzie zintegrowany system jakości ISO, wdrożony w firmie w 2004 roku.

YORK Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry