Wrocmed S.C.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna
Liczba pracowników:
3
Adres WWW:
http://wrocmed.pl

Prezentacja firmy

WROCMED jest młodą, prężnie rozwijającą się specjalistyczną firmą zaopatrzenia medycznego, która swoją działalność rozpoczęła w listopadzie 2013 roku. Nasza firma powstała ze względu na rosnące zapotrzebowanie na kompleksową pomoc w dziedzinie rehabilitacji.
Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Pozwala to nam zaoferować szeroką gamę wysokiej jakości produktów spełniających obecne potrzeby klientów. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności CE.
Zaopatrujemy pacjentów w przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze oraz produkty medyczne w naszym salonie, jak również w miejscu zamieszkania pacjenta.

Celem firmy jest rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów. Chcemy pomagać pacjentom w doborze i zakupie sprzętu , który ułatwi codzienne życie , pomoże w procesie leczenia i rehabilitacji oraz pozwoli pokonywać bariery architektoniczne.
Priorytetem firmy WROCMED jest dobro pacjenta. W trosce o Państwa satysfakcję i zadowolenie, nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fizjoterapeutów zagwarantuje Państwu najwyższy poziom obsługi. Nasi fizjoterapeuci pomogą również przy wypełnieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem.
W naszym sklepie realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne w ramach posiadanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Dzięki prawdziwej pasji i zaangażowaniu firma WROCMED szybko zyskała zaufanie na polskim rynku, a grono naszych stałych pacjentów nieustannie się powiększa.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia naszego sklepu mieszczącego się przy ulicy Kościuszki 113/1U we Wrocławiu.

Wrocmed S.C.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry