Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna
Liczba pracowników:
25
Adres WWW:
http://www.wco.com.pl

Prezentacja firmy

...od gabinetu
do Kliniki Mikrochirurgii Oczu


Od samego początku gabinet systematycznie poszerzał zakres oferowanych usług. Od 1995 roku, dr Jolanta Markuszewska jako pierwsza we Wrocławiu i jedna z pierwszych w Polsce wykonuje ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne, w tym usuwanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, zabiegi przeciwjaskrowe, zeza u dorosłych i dzieci oraz plastyczne powiek.

W 2000 roku powstał też pierwszy ośrodek chirurgii laserowej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Domeną WCO stały się zabiegi laserowej korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Gabinet stał się Kliniką Leczenia Wad Wzroku znanym szeroko w Polsce i za granicą.

W roku 2004, Wrocławskie Centrum Okulistyczne podpisało kontrakt na usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z Narodowym Funduszem Zdrowia. W roku 2006 został podpisany kontrakt na zabiegi laserowania siatkówki i badań angiografii fluoresceinowej.

Od 2007 roku, Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje ambulatoryjne zabiegi usunięcia zaćmy refundowane przez NFZ

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • PIELĘGNIARKA

    Wrocław, dolnośląskie

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowanie pacjentów do badań, zabiegów i operacji, asysta czysta i brudna podczas operacji z zakresu chirurgii tradycyjnej i laserowej w dziedzinie okulistyki, prowadzenie dokumentacji zabiegowej. wykształcenie kierunkowe znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office kultura osobista komunikatywność, zorientowanie na klienta skrupulatność i ...

Wrocławskie Centrum Okulistyczne podobne wyniki wyszukiwania:

do góry