Weldon Sp. z o.o.

Brzezówka, podkarpackie

Branża / kategoria:
Konstrukcje - Fabryka
Liczba pracowników:
500
Adres WWW:

Weldon Sp. z o. o. należy do grona uznanych przedsiębiorstw w branży konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów, zestawianiu budynków modułowych, produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz ekranów akustycznych. Oferujemy kompleksowe usługi poczynając od projektu, poprzez montaż i serwis.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Kontroler Jakości

    Brzezówka, k., Ropczyc, podkarpackie

    Zakres obowiązków: Kontrola jakości (materiałów / półproduktów / wyrobów gotowych) w trakcie pro-dukcji Wspieranie działów produkcyjnych w definiowaniu niezgodności Nadzór nad wyrobem niezgodnym Pomiary wyrobów Raportowanie wyników prowadzonych inspekcji jakościowych Dbałość o porządek i czystość w swoim obszarze Wymagania: Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobny stanowisku pracy ...

  • SPAWACZ

    39-102 Brzezówka, podkarpackie

    • prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej • dbanie o wysoką jakość wykonywanego spawu• uprawnienia MAG 135( w przypadku braku finansujemy szkolenie) • umiejętności ślusarskie do wykonywania konstrukcji stalowych – możliwość przeuczenia • umiejętności czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną • sumienność, dokładność , chęci do pracy