WB Project Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Architektura
Liczba pracowników:
15
Adres WWW:
http://www.wbproject.eu

Prezentacja firmy

Firma WB PROJECT sp. z o.o. sp.k. oferuje usługi z zakresu projektowania, doradztwa technicznego oraz nadzoru realizacji prac elewacyjnych.
Zakres działalności dotyczący techniki fasadowej obejmuje uczestnictwo w całym procesie realizacyjnym inwestycji, od koncepcji i doradztwa dla inwestorów i architektów poprzez projekty przetargowe i wykonawcze dla generalnych wykonawców kończąc na szczegółowych projektach technicznych (warsztatowych) dla wykonawców fasad. Dodatkowo wykonywane są opracowania projektów i obliczeń z zakresu nowoczesnych elementów architektury (szkło, stal i aluminium).
Wykorzystując doświadczenie zdobyte w pracy nad wymienionymi projektami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, łączymy w naszej działalności jakość, terminowość i profesjonalizm. Nasza firma dostarcza specjalistyczną wiedzę z zakresu doradztwa i projektowania w zakresie elewacji.
W opracowaniach (projektach) wykorzystywane są wszystkie dostępne na rynku rozwiązania systemowe. Jednakże z uwagi na wyzwania architektoniczne projektujemy również nowe systemy fasadowe do zastosowania obiektowego. Projektowanie odbywa się z wykorzystaniem najnowszych wersji licencjonowanego oprogramowania inżynierskiego.
Firma zatrudnia osoby z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zrzeszonych w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, posiadających wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

WB Project Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry