Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://trummer.eu/

Prezentacja firmy

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej z 25-letnim doświadczeniem. Pragniemy zaproponować Państwu skuteczne rozwiązania w zakresie usług i leasingu personelu i jednocześnie zapewnić o wysokiej jakości naszych usług.

Firma Trummer została założona w roku 1987 w Austrii a w ostatnim dziesięcioleciu przerodziła się w przodujący koncern międzynarodowy zajmujący się pośrednictwem pracy.

Główna siedziba firmy znajduje się w Dietersdorf am Gnasbach w Austrii, pozostałe filie znajdują się w Niemczech, Węgrzech, Słoweni a od niedawna równiez w Polsce.

W roku 2003 zdobyliśmy certyfikat EN ISO 9001:2000.
Podstawa naszego sukcesu to profesjonalność i kompetencje naszych pracowników. Przejmujemy odpowiedzialność za całość prac związanych z procesem rekrutacji i administracji. Poprzez otwarte i szczere doradztwo, zyskaliśmy zaufanie naszych pracowników i naszych klientów.

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Spawacz (język niemiecki)

    Austria, Linz, Graz, Wiedeń, Monachium itd.,, zagranica

    Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. , poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta spawaczy TIG, MIG/MAG, Elektrodą bądź gazowych (m/w/d) z średnio zaawansowaną znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: ✔️legalna praca w Austrii ✔️austriacka umowa o pracę ✔️atrakcyjne zarobki ✔️świadczenia socjalne ✔️dodatki świąteczne oraz urlopoweWymagania: ✔️umiejętność spawania ...

  • Blacharz (język niemiecki)

    Austria, Graz, Wiedeń, Linz, Innsbruck itp, zagranica

    Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta blacharzy dachowych (m/w/d) Oferujemy: ✔️ Zatrudnienie na umowę o pracę na austriackich warunkach ✔️ Atrakcyjne zarobki ✔️ Przyjemny klimat pracy ✔️ Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Zadania: ✔️ wykonywanie obróbek dekarskich z blachy ✔️ obijanie blachą elementów drewnianych ...

do góry