Od 2000 roku pomagamy naszym Klientom dotrzeć do właściwych pracowników. Oferujemy szybki dostęp do określonych kwalifikacji, dajemy możliwość elastycznego kształtowania wielkości zatrudnienia.Na co dzień do działów produkcyjnych, administracyjnych, logistycznych, informatycznych, kadrowych, i innych oddelegowujemy ponad 1000 osób. W ciągu ostatnich 3 lat ponad 5000 osób pracowało dla naszych Klientów. Nasza działalność jest prawnie umotywowana, jako jedna z pierwszych firm uzyskaliśmy certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy w zakresie:Agencji Pracy Tymczasowej (nr 136/3), Doradztwa Personalnego (nr 136/2) oraz Pośrednictwa Pracy (nr 136/1a).W roku 2004 odpowiadając na wzmożone zainteresowanie praca w Unii Europejskiej uzyskaliśmy kolejny certyfikat na Pośrednictwo do pracy za granicą obywateli polskich u pracodawców zagranicznych (nr 136/1b)Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz rzetelności w świadczeniu usług pozyskaliśmy znaczne grono klientów, którzy udzielili nam swoich referencji.W roku 2005 zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ZAPT). Jest to najdłużej działająca i najbardziej prestiżowa organizacja skupiająca firmy z branży, obecnie funkcjonująca pod nazwą Polskie Forum HR. Firmy w niej zrzeszone za główne zadanie postawiły sobie przestrzeganie Kodeksu Postępowania Etycznego określającego profesjonalne standardy świadczenia usług w zakresie dostarczania pracowników tymczasowych oraz opieki nad tymi pracownikami. Kodeks ten obowiązuje wszystkie firmy członkowskie, które pragną by w niedalekiej przyszłości zasady w nim zawarte stały się obowiązującymi w branży. Jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan".W lipcu 2007 nastąpiło połączenie Trenkwalder z Benefit -dało to naszym Klientom ujednolicenie pod jednym szyldem międzynarodowego doświadczenia i sprawdzonych narzędzi doradztwa personalnego z perfekcyjną znajomością lokalnego rynku.www.trenkwalder.com
Mauer, zagranica
Umowa o pracę tymczasową na pełen etat z agencją Trenkwalder. Stawka 17-23 €/h brutto, dodatkowe 25% za nadgodziny, 50% za pracę w niedzielę, 100% za pracę w święta. Bezpłatne zakwaterowanie. Możliwość zaliczki. Wsparcie koordynatora. Praca w systemie 2-zmianowym. Miejsce pracy: Mauer (69256).
Ostatnia aktualizacja 5 dni temu
Krzywiń, wielkopolskie
Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, gwarancja wypłaty wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca, bezpłatne zakwaterowanie z dowozem do miejsca pracy, stałe wsparcie koordynatora oraz działu kadr. Praca w dwie zmiany pn.-pt. 6:00-14:00, 14:00-22:00, z możliwością pracy w sobotę.
Zadzwoń
Ostatnia aktualizacja 5 dni temu