Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Obsługa klienta - Call Centre
Liczba pracowników:
350
Adres WWW:
http://www.transcom.com

Prezentacja firmy

Transcom Worldwide Poland należy do grupy Transcom Worldwide - globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na Klientach i ich obsłudze. Posiadamy 62 oddziały w 26 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach.

Główny oddział firmy znajduje się w Olsztynie i powstał w 2003 roku, od tego czasu prężnie się rozwija. Cały czas pozyskujemy nowych klientów, otwieramy innowacyjne projekty i tym samym tworzymy setki miejsc pracy.

Jesteśmy liderem w zakresie zarządzania relacjami z klientem w Olsztynie.
W naszym Contact Center obsługujemy klientów z wielu branż, w tym: branży motoryzacyjnej, bankowej, wydawniczej, telekomunikacyjnej, handlowej. Świadczymy usługi połączeń przychodzących, wychodzących oraz obsługi klienta za pomocą poczy e-mail, listu, chat i nie tylko.

Cenimy doświadczenie zawodowe naszych kandydatów, ale przyjmujemy też osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę. U nas każdy przechodzi nie tylko profesjonalne szkolenie wstępne, ale również cały pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje i kompetencje zawodowe. Wszyscy nasi pracownicy piastujący wysokie stanowiska zaczynali od pracy jako Konsultanci ds. Obsługi Klienta.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert pracy na profilu na Facebooku TranscomPoland

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry