TJ MARKETING

WROCŁAW, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Marketing
Liczba pracowników:
25
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING (www.tjmarketing.com.pl) działa w ramach międzynarodowej korporacji marketingowej, znanej od dwudziestu pięciu lat na rynku ogólnoświatowym z profesjonalnej obsługi klientów i sprzedaży. Zrzeszone w organizacji biura w ponad dwudziestu krajach za pomocą marketingu bezpośredniego pozyskują klientów/ darczyńców na rzecz firm/ fundacji m.in. z branż telekomunikacyjnej, charytatywnej, energetycznej itp.
Kontakt z klientem face to face pozwala na maksymalne wykorzystanie bardzo popularnej ostatnio metody reklamowej Human Commercial™, co zapewnia ogromną skuteczność sprzedaży.
Cała organizacja opiera się na stworzonym specjalnie na jej potrzeby systemie szkoleniowym, który pozwala na profesjonalne przygotowanie do prowadzenia kampanii marketingowych osób, które wcześniej z marketingiem nie miały do czynienia. Podczas szkolenia kładziemy nacisk na obsługę klienta, sprzedaż, a przede wszystkim skupiamy się na procesach rekrutacyjnych, szkoleniowych czy administracyjnych. Stawiamy na osoby energiczne, ambitne, konsekwentne w dążeniu do celu, o otwartym umyśle – im zapewniamy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji oraz indywidualną ścieżkę rozwoju, która może zaowocować prowadzeniem własnej firmy.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.tjmarketing.com.pl

TJ MARKETING

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry