Thermo Systems Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Motoryzacja
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:
http://www.thermosystems.pl

Prezentacja firmy

Firma THERMO SYSTEMS autoryzowany przedstawiciel producenta agregatów chłodniczych THERMO KING zapewnia swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży usług serwisowych i części zamiennych.

Naszym celem jest zapewnić w Państwa pojazdach jak największe bezpieczeństwo dla przewożonych ładunków oraz umożliwić Państwu prowadzenie działalności transportowej z najwyższym możliwym komfortem. Zapewniamy to utrzymując Wasze agregaty chłodnicze w wysokiej sprawności poprzez świadczenie najlepszej klasy obsługi serwisowej, doradztwo w zakupie oraz dostawę oryginalnych części zamiennych do agregatów.

Staramy się dbać o każdy szczegół naszej działalności pamiętając o tym, że pełne Państwa zadowolenie, to również satysfakcja dla całego zespołu naszej firmy.

Thermo Systems Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Opis stanowiska: Aktywne pozyskiwanie klientów; Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami; Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży; Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie i obsługa zamówień; Obsługa klientów z obszaru województwa śląskiego i opolskiego; Oczekiwania: Komunikatywność, otwartość, optymizm, kreatywność w opracowywaniu ...

do góry