Thermo Dynamics

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Inżynieria
Liczba pracowników:
40
Adres WWW:
http://www.tdecgroup.pl

Prezentacja firmy

Firma TDEC oferuje usługi będące odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek projektowania instalacji sanitarnych, który stale wymaga angażowania nowych narzędzi pracy i ciągłej aktualizacji wiedzy technicznej projektantów. Postępowe projektowanie instalacji HVAC, nowoczesne zarządzanie projektami BIM, wizualizacje inwestycji, szczegółowe doradztwo, obliczenia wg różnych norm oraz realizacje projektów zgodnie ze standardami międzynarodowymi – to usługi, które wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania. Naszym celem jest takie połączenie różnych obszarów realizowanych zadań, by zlecenia klientów były wykonywane z najwyższą możliwą wydajnością i jakością. Dzięki projektowaniu instalacji HVAC i instalacji przemysłowych w różnorodnych obiektach na całym świecie ciągle powiększamy paletę swoich możliwości. W trakcie naszej działalności coraz bardziej skupiamy się na technologii BIM – systemie opisującym cały cykl życia budynku za pomocą sparametryzowanego modelu 3D.
Projekty instalacji przygotowywane we współpracy z TDEC gwarantują obniżenie kosztów inwestycji dzięki identyfikowaniu i eliminowaniu problemów na etapie projektu, a nie realizacji.
Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy swoje kompetencje opierają na solidnych fundamentach zbudowanych na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Dynamiczne zespoły zarządzane przez ekspertów, którzy zdobyli doświadczenie w projektach o najwyższym stopniu skomplikowania są gotowe, by z najwyższą efektywnością opracować każdy problem.

Thermo Dynamics

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry