Taxglobal Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Branża / kategoria:
Księgowość - Audyt - Podatki
Liczba pracowników:
4
Adres WWW:

Prezentacja firmy

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • samodzielna księgowa • księgowanie dokumentów • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych • rozliczanie rozrachunków • rozliczanie CIT, PIT • sporzadzanie sprawozdań finansowych • ewidencja środków trwałych • księgowanie list płac • przygotowywania deklaracji podatkowej VAT,VAT-UE • prace związane z zamknięciem miesiąca i roku itp. • wykształcenie wyższe - rachunkowość i finanse • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku ...

  • Zakres zadań: - księgowanie dokumentów, - rozliczanie rozrachunków, - inne prace związane z prowadzeniem księgowości firm. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie i stałe godziny pracy, - udział w szkoleniach i konferencjach, - pracę w księgowości w Kancelarii Doradcy Podatkowego, - możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce, - odpowiedzialna, interesująca praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się i zgranym ...

  • Zakres zadań: - księgowanie dokumentów, - prowadzenie ksiąg rachunkowych, - rozliczanie rozrachunków, - rozliczanie CIT, PIT, - pomoc przy sporządzaniu RZiS oraz Bilansu, - ewidencja środków trwałych, - księgowanie list płac, - przygotowywania deklaracji podatkowej VAT,VAT-UE, - prace związane z zamknięciem miesiąca i roku itp. Oferujemy: -praca w spółce zajmującej się rachunkowością oraz doradztwem podatkowym (wspólnik i Prezes ...