T Komp

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
25
Adres WWW:
http://www.tkomp.pl/

Prezentacja firmy

TKomp działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie firmy w wielu obszarach. Nasze systemy wspomagają firmy w zakresie DMS, BPM, WORKFLOW i wielu innych (aplikacje indywidualne tworzone na zamówienie Klienta). Pracujemy dla kilkuset klientów, a z naszych systemów codziennie korzysta kilkaset tysięcy użytkowników. 

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym i stawiamy na dobre relacje ze współpracownikami. Wiemy, że na sukces pracujemy wspólnie, zespołowo. Działamy w branży, która wymaga od nas ciągłego doskonalenia, reagowania na zmieniające się otoczenie, a jednocześnie cenieni jesteśmy za zdrowe podejście do pracy.

T Komp

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Programista .NET C#

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

    Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym i stawiamy na dobre relacje ze współpracownikami. Wiemy, że na sukces pracujemy wspólnie, zespołowo. Działamy w branży, która wymaga od nas ciągłego doskonalenia, reagowania na zmieniające się otoczenie, a jednocześnie cenieni jesteśmy za zdrowe podejście do pracy. Do międzynarodowego projektu poszukujemy programisty .NET ze znajomością C# oraz WinForms i WPF. Oferujemy ...

T Komp podobne wyniki wyszukiwania:

do góry