Systherm Info Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:

Systherm Info jest liderem rozwiązań GIS (Geographic Information Systems) na rynku polskim. Od ponad 25 lat realizujemy ambitne i innowacyjne projekty przeznaczone na polski rynek systemów informacji przestrzennych. Nasze produkty otrzymywały wielokrotnie prestiżowe nagrody i wyróżnienia.
Nasz system GEO-INFO to nowoczesny i stale rozwijany system informacji przestrzennej, z którego korzystają tysiące użytkowników. Jeżeli chcesz zostać częścią naszego profesjonalnego zespołu to skorzystaj z naszej aktualnej oferty pracy.
Nasi pracownicy to profesjonaliści, których łączy pasja i zaangażowanie. Jako, że kapitał intelektualny jest dla nas najważniejszy staramy się zapewnić komfort i wysoki standard stanowisk pracy oraz wyjątkową atmosferę.
Dołącz do nas już dziś.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Specjalista ds. obsługi klienta

    Zadania: Rejestracja i obsługa incydentów serwisowych, Diagnoza i proces rozwiązywania incydentów, awarii oraz problemów technicznych użytkowników Systemu Instalacja oraz konfiguracja aplikacji klienckich, Utrzymywanie komunikacji z klientem. Wymagania: Wykształcenie w kierunkach technicznych (geodezja, geoinformacja, informatyka lub pokrewne) Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych, Umiejętności ...

  • Full-Stack Developer

    Jeśli dołączysz do naszego zespołu oferujemy: Pracę w zespole doświadczonych programistów, Możliwość tworzenia aplikacji webowych typu single page application, Rozwój i zdobywanie doświadczenia z dziedziny systemów GIS, Umowę o pracę. Oczekujemy od Ciebie natomiast: Doświadczenia w pracy Frontend lub Backend Developera, Gotowości podjęcia długoterminowej współpracy, Swobody w przyswajaniu nowych języków ...