Sygnity S.A.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
1200
Adres WWW:
http://www.sygnity.pl

Prezentacja firmy

Grupa Sygnity powstała w wyniku fuzji ComputerLand i Emax, a tym samym Grup Kapitałowych, którym obie firmy przewodziły.

Zatrudniając ponad 1000 osób dysponując jednym z najliczniejszych zespołów ekspertów na polskim rynku informatycznym, Sygnity obsługuje Klientów z pięciu sektorów gospodarki: bankowości i finansów, publicznego, przemysłu - w tym energetyki, telekomunikacji oraz opieki zdrowotnej.

Zainteresowanym rozpoczęciem kariery zawodowej polecamy Ci udział w praktykach i stażach. Rekrutacja na nie w Sygnity odbywa się przez cały rok.

Umożliwiamy zdobycie cennego doświadczenia, możliwość pozyskiwania specjalistycznej wiedzy i rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Zapewniamy również interesującą i stabilną pracę w dużej organizacji, elastyczny czas pracy, a także możliwość współpracy w oparciu o umowę o dzieło / zlecenie, pod kontrakt / projekt.

Aktualne oferty pracy, praktyk oraz staży znajdują się na naszych stronach internetowych www.sygnity.pl (zakładka „Kariera”).

Sygnity S.A.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry