Sieger Personaldienstleistungen GmbH

Rottenburg, Germany

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
30
Strona internetowa:

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

1 - 1 z 1 ofert pracy

Sieger Personaldienstleistungen GmbH #

Kierowca cysterny C+E / ADR

Oferta promowana

Niemcy, Stuttgart, zagranica

Opis stanowiska:Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).Obowiązki: Transport paliw płynnych Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów Wymagania: Komunikatywny niemiecki  Prawo jazdy kat. B, C+E Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny) Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta Oferujemy: Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki Możl...

Opis stanowiska:Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-...

Ostatnia aktualizacja 5 dni temu