Shoper® / Dreamcommerce S.A.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Internet - E-Commerce - Nowe Media
Liczba pracowników:
90
Adres WWW:
http://shoper.pl/

Prezentacja firmy

O nas: DreamCommerce SA to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, a naszym flagowym produktem jest platforma sklepów Shoper, pozwalających na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.
Z naszego oprogramowania korzysta ponad 13 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.
Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu i nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Shoper® / Dreamcommerce S.A.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Specjalista ds. Wdrożeń

    Kraków, małopolskie

    Opis stanowiska: Poszukujemy Specjalisty ds. Wdrożeń - który przy współpracy z Działem Shoper Premium (to usługa tworzenia indywidualnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Od analizy założeń projektu, poprzez dobór rozwiązań i ich wdrożenie po ciągłą optymalizację) będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie dedykowanych wdrożeń wykorzystujących oprogramowanie Shoper poprzez: bieżący kontakt z ...

do góry