Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Opole, opolskie

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
5
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy SepPeeters

Nr cert.1211

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w pośredniczeniu pracowników do pracy na terenie Holandii.

Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcyjnej, i ogrodnictwie .

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Pracownik produkcji - sałatki

    Holandia, region Asten, zagranica

    Obowiązki: przygotowanie warzyw i owoców do krojenia/ cięcia na wymiar maszynowe krojenie świeżych warzyw, owoców na sałatki dla przemysłu, ds. grilla, cukiernie, gastronomia i sprzedaż detaliczna Wymagania: dobra organizacja pracy znajomość języka angielskiego, j. niemieckiego lub j. holenderskiego/ mile widziana lecz nie wymagana prawo jazdy kat. B/ dodatkowym atutem gotowość do podjęcia pracy od zaraz ...

  • Ogrodnictwo - sadzenie szczepek roślin

    Holandia, region Kaatsheuvel, zagranica

    Obowiązki: praca w hali w temp. +/- 20 stopni, siedząc lub stojąc przy stole przygotowuje się sadzonki/ szczepki kwiatów/ roślin stojąc lub siedząc przy stole szczepki sadzonek sadzi się do wcześniej przygotowanych i wypełnionych torfem tac/ doniczek właściwa realizacja powierzonych zadań Wymagania: motywacja i dobra organizacja pracy mile widziane osoby z doświadczeniem stawka € 10,05 brutto praca 6 dni w ...

  • Pracownik produkcyjny / Pakowacz

    Holandia, region Venlo/ Venray/ Waalwijk/ Oudewater, zagranica

    Obowiązki: produkcja i pakowanie warzyw z przeznaczeniem na mrożonki pakowanie warzyw i owoców pakowanie pomidorów, pieczywa, sera i inne Wymagania: motywacja dobra organizacja pracy znajomość j. niemieckiego, j. angielskiego lub j. holenderskiego/ dodatkowym atutem prawo jazdy kat. B- mile widziane praca w systemie zmianowym + dodatki zmianowe gotowość do podjęcia pracy od zaraz Oferujemy: umowę o pracę ...