Resibo

Świdnica, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
4
Adres WWW:
http://https://resibo.pl

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, zdrowe i skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała.
Zamknięte w ekologicznych opakowaniach, skomponowane z najwyższej jakości składników kosmetyki Resibo są w co najmniej 95% naturalne i w 100% wegańskie, co trzykrotnie zostało potwierdzone Znakiem Jakości VIVA dla wegan i wegetarian.
Produkty Resibo już po zaledwie roku istnienia firmy na rynku uzyskały Złote Godło Quality International w kategorii produkt przyznawane w ramach największego programu projakościowego w Polsce, realizowanego m.in. pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. To potwierdzenie najwyżej jakości kosmetyków naszej marki.

Resibo

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Samodzielny Księgowy

    58-100 Świdnica, dolnośląskie

    polski producent kosmetyków naturalnych poszukuje kandydata na stanowisko SAMODZIELNY KSIĘGOWY (nasza wspaniała księgowa, Jagoda, rozwija skrzydła i idzie na swoje) CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO OBOWIĄZKÓW? - samodzielne prowadzenie księgowości spółki z wykorzystaniem systemu ERP - dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych - analiza zobowiązań i przygotowywanie przelewów bankowych ...

do góry