Remus-Trans s.c.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Transport - Spedycja
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.remustrans.pl

Prezentacja firmy

Firma Remus-Trans, jako samodzielny podmiot, działa na rynku od 2009 roku. Doświadczenie zdobyte wcześniej podczas wieloletniej pracy dla dużych firm transportowych, pozwoliło nam na przedstawienie Państwu nowej lepszej jakości usług.

Remus-Trans to najwyższy standard obsługi klienta, zarówno pod względem kontaktu, rozmowy, rzetelności wyceny jak i jakości świadczonych usług transportowych. Lata doświadczeń na różnych stanowiskach w dużych korporacyjnych firmach transportowych, pozwoliły nam dostrzec wszystkie słabe strony konglomeratów źle wpływające na elastyczność i sprostanie wymaganiom małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza firma bazując na posiadanej wiedzy przygotowuje ofertę dla każdego klienta, który wymaga sprawnej i rzetelnej obsługi. Indywidualne podejście i profesjonalizm pozwalają nam na realizację nadrzędnego celu, jakim jest zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług.

Remus-Trans s.c.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Jeśli chcesz dołączyć do doświadczonego i zgranego zespołu, chcesz rozwijać się w otoczeniu specjalistów zgodnie z najlepszymi w branży praktykami dla dobra całego sektora i spełniasz poniższe warunki to mamy dla Ciebie stanowiska: W związku z rozbudową taboru zatrudnimy: kierowca kat. C+E krajowy lub międzynarodowy oferujemy: •stabilne zatrudnienie •przyjazną atmosferę w otoczeniu specjalistów •szkolenie ...

Remus-Trans s.c. podobne wyniki wyszukiwania:

do góry