REM-POL Resources

Szczecin, zachodniopomorskie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
250
Adres WWW:

REM-POL Resources zatrudnia pracowników do pracy w Norwegii jako Agencja Pośrednictwa Pracy i Agencja Pracy Tymczasowej.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Od początku listopada – nowy projekt - stocznia Ulstein Verft AS Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za m.in.: Prefabrykacja i montaż rurociągów; Kontrolę bezpieczeństwa i jakości w trakcie pracy; Wymagania: Minimum 3 letnie doświadczenie przy rurociągach (mile widziane doświadczenie w Norwegii); Znajomość rysunku izometrycznego; Hot Work - mile widziane; Dyspozycyjność; Oferujemy: Legalne ...

  • ELEKTRYK / ELEKTROMONTER OKRĘTOWY

    Norwegia, miejscowość: Ulsteinvik, stocznia Ulstein Verft AS, zagranica

    Opis stanowiska: układanie kabli na torach kablowych, podłączanie szaf sterowniczych, montaż instalacji elektrycznych, praca według planów/schematów elektrycznych Wymagania: Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku elektromonter, elektryk (mile widziane doświadczenie nabyte w Norwegii) Warunkiem koniecznym są uprawnienia DSB **MILE WIDZIANIE GRUPY ELEKTRYKÓW** Oferujemy: Zatrudnienie na norweskiej umowie; w ...