Reca Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://www.reca.pl

Prezentacja firmy

Reca Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1998 jako czesc austriackiej firmy Kellner & Kunz AG. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, jednak swoją działalnością obejmujemy całą Polskę.
Sprzedajemy i dostarczamy do klienta artykuły techniczne. Naszymi klientami są firmy z branży przemysłowej, samochodowej, budowlanej, montażowej, serwisowej i inne.
W Polsce posiadamy i ciągle rozbudowujemy sieć przedstawicieli handlowych, którzy zajmują się powiększaniem grona naszych odbiorców.

Gama asortymentowa obejmuje około 30 tysięcy różnego rodzaju produktów z grupy elementów złącznych, narzędzi do obróbki tworzyw i metali, narzędzi ręcznych, chemii technicznej i wyposażenia warszatowo-magazynowego. Ofertę uzupełniają elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne.

Reca Polska Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za doradztwo techniczne, budowanie rynku sprzedażowego i długoterminowe relacje z kluczowymi klientami. Jeżeli: lubisz pracować z ludźmi z pełnym zaangażowaniem posiadasz zdolności handlowe i negocjacyjne jesteś osobą odpowiedzialną, energiczną i konsekwentnie dążącą do wyznaczonych celów potrafisz efektywnie organizować swój czas pracy i proaktywnie ...

do góry