PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Nieruchomości
Liczba pracowników:
1100
Adres WWW:
http://www.prk7nieruchomosci.com.pl/

Prezentacja firmy

PRK 7 NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

To prężnie rozwijająca się firma oparta na silnych fundamentach, działająca na warszawskim rynku nieruchomości od 2003 roku. Projekty naszych inwestycji wyróżnia funkcjonalność nowoczesnych rozwiązań, atrakcyjna forma architektoniczna oraz wysoki standard wykonania. Wiedza, fachowość, kompetencje oraz zaangażowanie zespołu specjalistów z różnych dziedzin mają wpływ na rozwój Spółki, kreując proces deweloperski bezpośrednio na etapie jego realizacji. Na swoim koncie posiadamy szereg zrealizowanych inwestycji m. in. na warszawskim Bemowie, Targówku oraz w Łomiankach. Gwarantujemy Klientom doradztwo oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie.

Spółka działa w zakresie:
- budownictwa
- sprzedaży nieruchomości

PRK 7 NIERUCHOMOŚCI oferuje:
- budynki wielorodzinne /mieszkania/
- budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej

Spoglądając w niedaleką przyszłość, już dziś planujemy realizację kolejnych projektów inwestycyjnych, które będą świadectwem naszego aktywnego uczestnictwa w rynku deweloperskim, wpływając na otaczającą nas rzeczywistość.

PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Inżynier Budowy

    Warszawa, mazowieckie

    W związku z realizowanymi kontraktami na terenie Warszawy poszukujemy osób na stanowisko:Opis stanowiska Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych. Wsparcie i bezpośrednia współpraca z kierownictwem budowy Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów, Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz ...

do góry