P.P.H.U. Sampro

Ksawerów, łódzkie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Przemysł tekstylny i odzieżowy
Liczba pracowników:
30
Adres WWW:
http://www.sampro.com.pl

Prezentacja firmy

O Sampro:

Jesteśmy zespołem ludzi którzy starają się podchodzić do biznesu w nowoczesny sposób. Zależy nam na zbudowaniu trwałej realizacji z pracownikami oraz Klientami.

Misja Firmy:
"Mistrzostwo świata w odkrywaniu i projektowaniu pasji i wizji naszych partnerów i pracowników przez budowanie trwałych relacji biznesowych” - codziennie dążymy do spełniania tej misji. To dla nas podstawa do budowania zaufania i zapewnienia sobie, swoim pracownikom i klientom bezpiecznej i pewnej współpracy.

Nasza firma istnieje na rynku od 29 lat. Nieustannie rozwijamy Sampro w oparciu o masę pomysłów i patrzymy w przyszłość z właściwą dla nas pewnością siebie. Oprócz sitodruku posiadamy także kilka innych działów w firmie, które są odpowiedzialne za pozostałe techniki druku. Chcemy, by Klient miał wgląd w każdy etap realizacji zamówienia. Przyzwyczailiśmy naszych klientów do bardzo wysokiej jakości i możliwości wykonywania bardzo skomplikowanych nadruków. W tym względzie nie mamy sobie równych w regionie łódzkim. Obok wykonywania nadruków firma cały czas zajmuje się produkcją odzieży reklamowej dla wielu czołowych marek. Pracując na czterech automatach (sitodruk) znacznie zwiększyliśmy ilości nadruków możliwe do wykonania na jednej zmianie. Sezon drukarski, który kiedyś trwał tylko od marca do lipca, dzięki zakupom nowoczesnych maszyn i rozplanowaniu pracy z klientami, trwa teraz cały rok.

Zobacz czym się zajmujemy!

P.P.H.U. Sampro

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry