POZYTYWNE INICJATYWY-EDUKACJA Sp. z o.o.

Puck, pomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
100
Adres WWW:
http://www.pozytywneinicjatywy.pl/

Prezentacja firmy

Pozytywne Inicjatywy narodziły się z marzeń i ambicji grupy ludzi pochodzących z powiatu puckiego. Postanowili oni zmieniać na lepsze swoje otoczenie i środowisko. Zapragnęli, aby ten region stawał się coraz bardziej atrakcyjny zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Po prostu - aby żyło się tu pozytywniej.


Staramy się jak najbardziej kreatywnie wykorzystywać dane nam źródła tak, by służyły one wielowymiarowemu społecznemu rozwojowi. Wierzymy, że w naszym regionie jest ogromny potencjał, który trzeba tylko umiejętnie uruchomić. By móc efektywnie realizować nasze pomysły odpowiadając na potrzeby regionu działamy jako grupa współpracujących ze sobą instytucji specjalizujących się w różnych dziedzinach. Opierając się na zasadzie pomocniczości udało nam się stworzyć zespoły ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie w wielu dyscyplinach. Na podejmowanie przez nas inicjatywy, programy i projekty pozyskujemy środki zewnętrzne-unijne. Projektami, z których jesteśmy szczególnie dumni są:
-Utworzenie sieci ponad kilkudziesięciu żłobków na terenie całego województwa pomorskiego, które patronatem honorowym objął Marszałek Województwa -Pomorskiego Mieczysław Struk
-Utworzenie sieci przedszkoli na terenie powiatu puckiego i wejherowskiego
-Utworzenie Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego, w skład którego wchodzą -Szkoła Podstawowa Małe Morze, Gimnazjum Ogólnokształcące, Liceum Akademickie, Liceum Służb Mundurowych, Technikum Informatyczne
-Utworzenie Pozytywnej Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
-Utworzenie Centrum Integracji Społecznej w Pucku
-Zbudowanie i prowadzenie Muzeum Kocham Bałtyk
-Stworzenie własnej floty jachtów oraz szkoły pod żaglami
-Realizacja cyklicznego projektu "Fala Dobra"Sala kreatywności w naszej szkole
Będąc otwartymi na potencjał i doświadczenie innych prowadzimy stałą współpracę przy realizacji wspólnych projektów m.in. z:

-Polską Akcją Humanitarną
-Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną
-Gdańskim Parkiem Naukowo - Technologicznym
-Uniwersytetem Gdańskim
-Politechniką Gdańską
-Puckim Hospicjum pw. Św. Ojca Pio
-Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego
-Miastem Gdańsk

POZYTYWNE INICJATYWY-EDUKACJA Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry