Poltech Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Konstrukcje - Fabryka
Liczba pracowników:
150
Adres WWW:

Prezentacja firmy

POLTECH Sp. z o.o. należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji koszy zbrojeniowych do ścian oporowych oraz zbrojeń dla budownictwa mieszkaniowego.

Od ponad 20 lat świadczymy usługi w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych oraz zbrojeń do prefabrykatów betonowych. Bezpośrednio w zakładach naszych klientów produkujemy gotowe garaże betonowe, ściany oporowe, płyty filigranowe, betonowe rury i studzienki kanalizacyjne oraz kosze zbrojeniowe do prefabrykatów betonowych.

Jako pracodawca oferujemy obok atrakcyjnego wynagrodzenia również szeroki pakiet świadczeń socjalnych, a dodatkowo dla pracowników zatrudnionych na terenie Niemiec zapewniamy: dobre warunki zakwaterowania w domach i mieszkaniach, firmowe busy do codziennych dojazdów do pracy i nie tylko, dodatki związane z przejazdami do kraju, pomoc w kontaktach z urzędami i lekarzami na miejscu.

Jesteśmy liderem w dystrybucji
produktów BHP
Na przestrzeni ostatnich lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy trzy marki związne z branżą BHP i narzędzi dla przemysłu: Avacore, ExpertBHP oraz Avamax. Zajmujemy się dystrybucją produktów BHP na terenie całej Polski.

Dowiedz się wszystkiego o każdej z naszych marek - zapraszamy!

Avacore
producent i dystrybutor artykułów BHP
Jesteśmy dystrybutorem i producentem produktów BHP. Dostarczamy produkty najwyższej jakości dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.
Avacore to także marka produktów, którą cechuje najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność. Jesteśmy producentem specjalistycznych produktów BHP, takich jak odzież, obuwie i rękawice. Stworzenie własnej marki umożliwiło nam zadbanie o każdy detal wytwarzanych produktów.
Stale rozwijamy sieć dystrybucji naszych produktów na terenie całego kraju, co umożliwia dostosowanie naszej oferty do potrzeb niemal każdego przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Oferujemy Państwu zakupy hurtowe i detaliczne. Ponadto uruchomiliśmy dwie internetowe platformy sprzedażowe.
Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszym przedstawicielem na terenie całego kraju.

Poltech Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry