Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://www.polsoft.pl/

Prezentacja firmy

Warto nas wybrać!!!
Polsoft Engineering - Jest jednym z pionierów na rynku IT, Możemy poszczycić się 50-cio osobowym zespołem specjalistów, którzy wzajemnie się szanują i traktują uczciwie, lubią to co robią i robią to dobrze. Pracujemy dla klientów, którzy są liderami na rynku w swoich dziedzinach stosując najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie produkcji oprogramowania.
Polsoft Engineering od ponad 25 lat obsługuje rozwijające się firm dystrybucyjne w branży farmaceutycznej oraz FMCG tworząc system PS 2000 Pharma oraz system PS Mobile dedykowany mobilnym przedstawicielom handlowym. Przez te lata nasi kompetentni pracownicy zdobyli dogłębną wiedzę w zakresie dystrybucji farmaceutycznej kompleksowo rozwiązując problemy liderów tego rynku poprzez zmiany w oprogramowaniu, miedzy innymi integrując PS 2000 Pharma z automatyką logistyczną, urządzeniami mobilnymi, systemami dostawców, odbiorców i systemami bankowymi. Chętnie podzielimy się tą wiedzą również z Tobą.
Naszym pracownikom dajemy możliwość realizacji Swoich pomysłów i bardzo liczymy na Ich samodzielność. Doceniamy zwłaszcza chęć współpracy i umiejętność dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami. Praca u nas to nie tylko ciekawe projekty, dobra atmosfera, ale również zawiązujące się na wiele lat przyjaźnie.
Atmosfera jest dla nas bardzo ważna, nie stosujemy korporacyjnego podejścia, cenimy każdego pracownika, wszyscy dobrze się znają i tworzą zgrany zespół. Cechują nas przejrzyste zasady, wzajemny szacunek, pasja w działaniu, zaangażowanie i partnerstwo. Gwarantujemy Ci że drzwi do Zarządu zawsze stoją dla Ciebie otworem, zarówno gdy przychodzisz z ciekawym pomysłem jak i z „nierozwiązywalnym” tematem.
Organizujemy wyjazdy integracyjne dla naszych pracowników. Nie są one obowiązkowe ale frekwencja zawsze dopisuje.
Rozgrywamy mecze piłki nożnej, które cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników jak i widzów (a po meczu...)
Bierzemy udział w biegach ulicznych, rajdach rowerowych czy też rozgrywamy turnieje gier planszowych.
Wszystkim chętnym udostępniamy „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy.

Oferujemy rozbudowany pakiet socjalny
- karty Multisport Classic/Plus
- opieka medyczna – Karty Medicover
- język angielski
- ubezpieczenia grupowe

Na terenie firmy dostępne są również przepyszne obiady w formie cateringu.
Zapraszamy Cię co najmniej do rozmowy a mamy nadzieję i do stałej współpracy.

Polsoft Engineering Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Programista .Net

    Katowice, śląskie

    Wymagania: Praktyczna znajomość technologii C#.NET w szczególności: Biblioteka .NETwersja 3.5 (również compact framework)wersja 4.5+ UlWinForms (również dla systemu WinCE 7.0)WPF (MVVM)DevExpress Web serwisy: ASMX, WCF. Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle). Minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych. Znajomość j. angielskiego na ...

  • Programista C++

    Katowice, śląskie

    Wymagania kluczowe stawiane potencjalnym kandydatom: Biegła znajomość języka C++. Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies). Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle). Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych. Wykształcenie wyższe techniczne. Cele i zadania: Samodzielna realizacja powierzonych ...

do góry