Polonus Tel Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Telekomunikacja - Software - Usługi
Liczba pracowników:
36
Adres WWW:
http://www.polonus-tel.com.pl

Prezentacja firmy

Firma POLONUS TEL powstała w Katowicach i istnieje od 2008 roku.
Została założona przez osoby, które wyrosły zawodowo w branży telekomunikacyjnej, a zdobyte przez wiele lat doświadczenia obecnie procentują w dynamicznym rozwoju firmy.

W tym samym roku podpisaliśmy umowę agencyjną z firmą P4 Sp. z o.o. operatorem sieci komórkowej PLAY (www.play.pl) i jesteśmy ich autoryzowanym przedstawicielem. Jako Agent sieci PLAY tworzymy sieć sprzedaży detalicznej (Sklepy, Mini sklepy) oraz sieć Doradców Biznesowych obsługujących firmy.
W 2011 roku zostaliśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.
W naszej filozofii prowadzenia biznesu specjalizujemy się i koncentrujemy na poszukiwaniu, doborze, i adaptacji lokali pod Salony Sprzedaży PLAY w całym kraju oraz podpisywaniu umów o współpracy z Partnerami i Dilerami. W pierwszej kolejności stawiamy na jakość.
Rosnącą pozycję firmy POLONUS TEL zawdzięczamy ponadstandardowej pracy profesjonalistów oraz wykorzystaniu nowoczesnych systemów zarządzania sprzedażą, zarządzania magazynem oraz wprowadzanych regularnie nowinek technicznych i telekomunikacyjnych ułatwiających pracę na co dzień. Szeroko czerpiemy wiedzę z obserwacji rynku, innych firm w tym również firm konkurencyjnych.

Aby dotrzeć do każdego klienta, każdej firmy zatrudniamy Doradców Biznesowych, którzy aktywnie pozyskują i obsługują klientów biznesowych w całej Polsce.
Rozpoczynając z nami współpracę gwarantujemy profesjonalną pomoc ze strony wykwalifikowanych pracowników w dziedzinach sprzedaży, marketingu, logistyki i finansów. Mocna pozycja doświadczonego Agenta gwarantuje utrzymanie sieci sprzedaży na najwyższym poziomie.
Naszym Partnerom i Dilerom oferujemy pełne wsparcie i stabilną współpracę. Częste szkolenia dla pracowników gwarantują kompetentną obsługę i zadowolenie klienta. Ciągły rozwój technologii XXI wieku powoduje, że stale się udoskonalamy i realizujemy nowe pomysły. W jakości nasza siła.

Polonus Tel Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry