Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
2000
Adres WWW:

Firma z ponad 150 letnią tradycją zajmująca się budową i naprawą taboru szynowego.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • USTAWIACZ

    Zadania: wykonywanie prac manewrowych w obrębie bocznicy kolejowej przy pomocy przydzielonej lokomotywy łączenie i rozłączanie składu wagonów przestrzeganie obowiązujących przepisów i instrukcji regularne uczęszczanie na szkolenia okresowe Oczekujemy: świadectwa złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu odpowiedzialności i ...

  • MECHANIK

    Zadania: wykonywanie prac monterskich na pojazdach szynowych montaż urządzeń w pojazdach i na podwoziu prace monterskie przy układach hamulcowych, układach hydrostatyki Oczekiwania: wykształcenie zawodowe (zasadnicze, średnie techniczne) umiejętność wykonywania prac ślusarskich i/lub mechanicznych umiejętność wykonywania prac montażowych Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjny system ...

  • Wydawca magazynowy

    Zadania: przyjmowanie dostaw wydawanie materiałów produkcyjnych prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie IFS, kontrola stanów magazynowych obsługa wózka jezdniowego Wymagania: wykształcenie techniczne (minimum zasadnicze zawodowe) umiejętność obsługi wózka jezdniowego (łącznie z posiadaniem uprawnień do obsługi) znajomość programów magazynowych (mile widziana znajomość IFS) doświadczenie zawodowe na ...