P.H.U. MABUD Janusz Więsik

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
11
Adres WWW:
http://phumabud.pl/

Prezentacja firmy

Naszą ofertą staramy się wyjść naprzeciw coraz większym wymaganiom klienta w rosnącej dbałości o otoczenie domu.
Dlatego firma PHU MABUD specjalizuje się w sprzedaży oraz układaniu kostki brukowej produkowanej przez firmy Libet , Polbruk oraz Certus .
Liderów w produkcji kostki brukowej.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe “Mabud” istnieje od 1997 roku i jest firmą prywatną. Firma realizuje zamówienia inwestorów prywatnych, osób fizycznych oraz instytucji publicznych w zakresie robót drogowych, brukarskich oraz ziemnych. Mabud posiada bogatą listę referencyjną, gdyż z każdego zlecenia wywiązał się fachowo i sumiennie w oparciu o wykwalifikowaną brygadę pracującą od początku jego powstania. Ponadto wieloletnia praktyka i bogate doświadczenie w prowadzeniu oferowanych robót zapewniają solidność i precyzję wykonanych prac. W połączeniu z wysokiej klasy sprzętem i dużym doświadczeniem możemy zrealizować najbardziej złożone i trudne zlecenia. Firma może wykonywać prace brukarskie według dostarczonego przez klienta projektu lub zaproponować własną aranżację zgodną z oczekiwaniami zlecającego. W ramach dodatkowej usługi robimy projekty aranżacji.
Firma zatrudnia wykwalifikowane i doświadczone zespoły składające się z: brygadzistów, brukarzy i operatorów, dlatego ma pewność, że wywiąże się z każdej, nawet najbardziej wymagającej, budowy dotrzymując terminu realizacji zlecenia.
W prowadzonych projektach Mabud wykorzystuje własne maszyny budowlane, m.in. koparko - ładowarki firmy Caterpillar, jednej z najbardziej cenionych marek na rynku budowlanym. Ze względu na posiadany park maszynowy firma świadczy również usługi wynajmu koparko - ładowarek wymienionej wyżej firmy wraz z fachowa obsługą.

P.H.U. MABUD Janusz Więsik

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry