PCC Polska

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Media - Sztuka - Rozrywka
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.pccpolska.pl

Prezentacja firmy

Firma PCC Polska jest liderem na rynku rozwiązań mediowych dla branży gier oraz Architektury. Od 18 lat jest Partnerem Autodesku oraz systemów Motion Capture, dostarczając do swoich klientów najlepsze rozwiązania na rynku. Jeżeli chciałbyś współpracować z najlepszymi firmami tworzącymi gry, poznać świat gamedev’u, produkcji telewizyjnych i wizualizacji oraz budować długofalowe relację ze firmami w branży 3D, rozwijać swoje umiejętności przez dostęp do oprogramowania Autodesk specjalistycznego sprzętu Motion Capture - ta praca jest dla Ciebie.

Firma PCC Polska to autoryzowany partner Autodesk oferujący programy do wizualizacji, animacji i grafiki 3D, takie jak: 3ds Max, Maya, Motion Builder, V-Ray, Faceware, Xsense.
Od wielu lat współpracujemy z największymi klientami w branży produkcji gier oraz wizualizacji 3D, dostarczając im rozwiązania firmy Autodesk oraz Partnerów z którymi współpracujemy – jak systemy Motion Capture.

PCC Polska

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Twoja praca będzie polegać na: Pomocy klientom w doborze oprogramowania: 3ds max, Maya, Motion Builder, Shotgrid, Vray,... Dobórze rozwiązań Motion Capture, Xsense, Faceware, Manus Pomocy w doborze sprzętu komputerowego i specjalistycznego Sporządzaniu ofert handlowych Uczestnictwu w szkoleniach, podnoszenie kwalifikacji Współpracay z klientami i utrzymywanie z nimi relacji Oferujemy Stabilne warunki ...

do góry