Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. - Marketplanet

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Doradztwo - Konsulting
Liczba pracowników:
65
Adres WWW:
http://www.marketplanet.pl

Prezentacja firmy

Marketplanet jest firmą doradczą, obecną na polskim rynku od 2001 roku. Sześcioletnia działalność Spółki pozwoliła wypracować pozycję lidera w dziedzinie optymalizacji i reorganizacji procesów zakupowych oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań informatycznych usprawniających zarządzanie łańcuchem dostaw.

Obecnie koncentrujemy się na doradztwie, wdrożeniach systemów informatycznych oraz usługach szkoleniowych, które pozwalają podnosić wartość firm dzięki zastosowaniu dobrych praktyk zakupowych. Proponowane przez Nas nowoczesne narzędzia, wspierające wszystkie etapy procesu zakupowego, pozwoliły zrealizować największe przedsięwzięcia z tego zakresu między innymi w PGNiG S.A., PZU S.A., Telekomunikacji Polskiej, KGHM Metraco, Orange.

Firma Marketplanet znalazła się na czołowej pozycji w tegorocznej edycji pierwszego w Polsce zestawienia 500 przedsiębiorstw najbardziej zorientowanych na rozwój w 2006r., przygotowanego przez Gazetę Prawną, Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz BRE Bank.

Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.  -  Marketplanet

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry