Opteam Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
5
Adres WWW:
http://www.opteam.com

Prezentacja firmy

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.

Opteam Poland Sp.z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze certyfikatu 4458.

Opteam Poland Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Spawacz - Monter

    Finlandia, zagranica

    Dla fińskiej firmy - specjalizującej się w budowie konstrukcji stalowych poszukujemy osób na stanowisko Spawacz 135 MAG. Praca polega wykonywaniu prac spawalniczo – monterskich zarówno na hali (prefabrykacja), jak i w terenie. Metoda 135 MAG, materiał: stal czarna, praca z rysunkiem technicznym. Oferujemy: W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy: zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę ...

do góry