Nomacom Group

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Hardware
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Nomacom Group Sp. z o.o. dostarcza klientom biznesowym rozwiązania IT wraz z wartością dodaną w postaci usług wdrożeniowych oraz wsparcia i serwisu na etapie użytkowania. Oferując tak kompleksową obsługę, wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i cieszymy się zaufaniem klientów z praktycznie każdej branży, począwszy od przedsiębiorstw handlowo-usługowych, poprzez firmy produkcyjne, a skończywszy na placówkach medycznych i instytucjach państwowych.

Działamy na obszarze całej Polski, ale uczestniczymy również w realizacji projektów dla naszych klientów m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, USA. Pracując w naszej firmie, będziesz miał doskonałą okazję do rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nomacom Group

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, są samodzielne, potrafią pracować jednocześnie nad wieloma projektami, a przy tym doskonale sobie radzą z obsługą klientów oraz są otwarte na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie swoich kwalifikacji. Zakres obowiązków: Obsługa aktualnych klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów ...

do góry