Multiserwis Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
3760
Adres WWW:

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Osobom bez doświadczenia, pragnącym rozpocząć pracę w charakterze Specjalisty nadzoru budowy i eksploatacji rusztowań, proponujemy przygotowanie do zawodu na budowie w Polsce. Opis stanowiska Koordynowanie robót rusztowaniowych Prowadzenie dokumentacji budowy Budowanie relacji biznesowych z Klientem Kontakt z dostawcami Spółki Kontrola pracy podległych brygad Bieżące raportowanie z zakresu ...

  • Monter Izolacji Przemysłowych

    Belgia, Holandia, Niemcy, zagranica

    Zakres obowiązków: Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych Umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych Ciągłe pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z izolacjami przemysłowymi Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa Oczekiwania: Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy przy izolacjach ...

  • Pomocnik montera rusztowań

    Niemcy, Holandia, Belgia, zagranica

    W związku z ciągłym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy osób chętnych do przyuczenia na stanowisko pomocnika montera rusztowań. Oferujemy bezpłatny, tygodniowy kurs przygotowania do zawodu. Zakres obowiązków: Montaż i demontaż rusztowań Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami Oczekiwania: Umiejętność pracy w zespole Chęć zdobycia ...