MOOSE Polecane Korepetycje

MOOSE Polecane Korepetycje

Wrocław, Dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Szkolenia - Edukacja
Liczba pracowników:
1200

Prezentacja firmy

MOOSE Centrum Języków Obcych – jako szkoła językowa istniejemy na polskim rynku od 1994 roku. Jesteśmy największą w Polsce szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym oraz w małych grupach. Dodatkowo jako MOOSE Polecane Korepetycje specjalizujemy się w zajęciach i korepetycjach indywidualnych oraz w małych grupach z wszystkich przedmiotów szkolnych. Zatrudniamy ponad 1200 wykwalifikowanych lektorów i nauczycieli w naszych oddziałach znajdujących się w ponad 150 miastach na terenie całej Polski.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości usług oraz indywidualnej metodzie nauczania, wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując do jego potrzeb program nauczania, podręcznik i najlepszego lektora, przy jego doborze kierując się wiekiem oraz zaawansowaniem językowym klienta. Nie stosujemy sztywnego harmonogramu nauczania - naukę języka można rozpocząć w dowolnym momencie. Nasze działania koncentrujemy na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.

Rozumiemy jak ważna jest teraz nasza rola polegająca na pomocy - szczególnie naszym uczniom, będącym dziećmi i młodzieżą, w sytuacji gdy zajęcia w szkołach wymagają dodatkowej pracy i wyjaśnień ze strony naszych nauczycieli.

W naszej szkole najważniejsi są ludzie - zarówno klienci, jak i pracownicy, bez których te wszystkie działania nie byłyby możliwe. Chcemy zapewnić naszym klientom najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, dlatego tak dużą uwagę zwracamy na proces rekrutacji lektorów. Co roku o pracę u nas ubiega się aż kilka tysięcy kandydatów. Wieloetapowa rekrutacja pozwala nam wybrać wśród nich osoby, dla których nauczanie jest prawdziwą pasją. Wszyscy lektorzy znajdują się pod stałą opieką Działu Metodycznego i mają dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych czołowych wydawnictw językowych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób.

Nasz zespół na terenie całej Polski liczy obecnie 1200 lektorów różnych języków i nauczycieli różnych przedmiotów, w tym native speakerów. Oczywiście zatrudniamy także nauczycieli specjalizujących się również w prowadzeniu zajęć z języka polskiego dla obcokrajowców. Zatrudniamy doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem, ale również mają zdolności pedagogiczne i potrafią wiedzę przekazać w ciekawy i skuteczny sposób. Wszystkich naszych lektorów dobieramy bardzo starannie z myślą o długotrwałej współpracy. To samo dotyczy nauczycieli realizujących w naszej szkole zajęcia z przedmiotów szkolnych.