Michelin Polska S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
4800
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Grupa Michelin to światowy lider technologiczny branży oponiarskiej, z siedziba we Francji. Produkujemy opony do wszystkich pojazdów a także przewodniki, mapy oraz stworzyliśmy witrynę internetową usprawniającą podróżowanie – ViaMichelin.com.
Zatrudniamy ponad 112 000 pracowników ze wszystkich kręgów kulturowych na całym świecie. Nasze siły sprzedaży są obecne w ponad 170 krajach, mamy 67 fabryk w 17 krajach.
W Polsce siedziba firmy oraz fabryka mieści się w Olsztynie. Jesteśmy największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Fabryka zatrudnia ponad 4800 pracowników. Fabryka w Olsztynie jest największą fabryką opon w Polsce i jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Jej powierzchnia to 187 hektarów. Produkujemy w niej opony do samochodów osobowych, 4x4, dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych, a także formy do produkcji opon, kordy i mieszanki gumowe. W naszych Biurach Konstrukcyjnych pracuje ponad 180 inżynierów.
Dyrekcja Handlowa Grupy Michelin w Polsce mieści się w Warszawie. W Dyrekcji Handlowej zatrudnionych jest ponad 100 pracowników: marketingu, sprzedaży i dystrybucji.
W Olsztynie rekrutujemy inżynierów do obszarów: Inżynieria produkcji, Produkcja, Biura Konstrukcyjne, Utrzymanie Ruchu. W Dyrekcji Handlowej rekrutujemy kandydatów do pracy w biurze w Warszawie oraz do pracy w siłach sprzedaży na terenie Polski oraz w Czechach, na Słowacji, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

NASZA POLITYKA PERSONALNA: Szacunek dla drugiej osoby stanowi fundamentalną wartość Grupy Michelin. Rozwój, samorealizacja i zaangażowanie naszych pracowników są nieustannie w centrum zainteresowania Firmy i stanowią gwarancję jej osiągnięć. Dlatego opracowaliśmy program "Wspólna Droga do Postępu", który określa wzajemne zobowiązania przestrzegane przez nas wszystkich.
NASZA FILOZOFIA REKRUTACJI: Prowadząc rekrutacje do zespołu Michelin, nie zatrudniamy kandydatów jedynie na konkretne stanowisko ale zatrudniamy ich do naszej firmy. Kompetencje i osobowość kandydatów są dla nas równie ważne jak ich wykształcenie. Bierzemy pod uwagę możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z ich oczekiwaniami oraz naszymi potrzebami. Umożliwiamy rozwój zawodowy i osobisty każdego pracownika, pracę w środowisku międzynarodowym i zdobywanie doświadczenia na całym świecie. Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać i związać swoją przyszłość z Michelin.
DOŁĄCZ DO NAS !: Aby poznać lepiej Grupę Michelin, możliwości rozwoju kariery w firmie, zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy i aplikować do Michelin - wejdź na stronę http://praca.michelin.pl.

Michelin Polska S.A.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry