Metkom Sp. z o.o.

Dębica, podkarpackie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
70
Adres WWW:

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.

Metkom  Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Specjalista ds. zakupów

    Pracownik na danym stanowisku będzie odpowiedzialny za: Aktywne oraz samodzielne pozyskiwanie kontrahentów DOSTAWCÓW ZŁOMU. Budowanie dobrych, długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi kontrahentami. Przygotowywanie ofert cenowych i koordynacja ich realizacji. Prowadzenie negocjacji handlowych. Oferujemy: Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Stabilne warunki zatrudnienia. Niezbędne ...

  • Opis stanowiska: Praca na bazie bieżących klientów ,utrzymywanie pozytywnych relacji oraz obsługa nowych klientów z systemu CRM. Realizacja codziennych zadań. Dobieranie odpowiednich ofert handlowych z materiałów pomocniczych. Śledzenie nowych trendów w branży. Raportowanie o efektach wykonywanej pracy. Oferyjemy: Umowę o pracę. Samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku. Możliwość rozwoju ...