Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
500
Adres WWW:
http://www.maksimum.com.pl/

Prezentacja firmy

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. dzięki swej działalności stał się jednym z liderów branży nieruchomości na terenie województwa śląskiego i obecnie jest specjalistą w profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta w zakresie zamiany kapitału inwestycyjnego w rentowne inwestycje w nieruchomości.

Posiadamy kilkadziesiąt nieruchomości przede wszystkim na terenie Aglomeracji Górnośląskiej oraz jesteśmy właścicielem gotowych projektów inwestycyjnych do szybkiej realizacji przez inwestora.

Firma zajmuje się również rewitalizacją obiektów, tworząc z nich produkt dostosowany do aktualnej koniunktury na rynku.

Jednym z kierunków naszego działania jest rynek mobilnej telefonii komórkowej. Pierwsze kroki w tym zakresie stawialiśmy już w 1992 roku, jednakże przełomowym okazał się rok 1996, w którym to rozpoczęliśmy współpracę z firmą Polkomtel.
W roku 2008 roku zaczęło funkcjonować Call Center, które stało się jednym z pierwszych partnerów telemarketingowych firmy Polkomtel S.A.
Maksimum Call Center w sierpniu 2010 roku otrzymało status Centrum Telemarketingowego sieci Plus. Aktualnie jesteśmy największym Call Center firmy Polkomtel w Polsce.

Dysponujemy grupą wyspecjalizowanych w obsłudze rynku biznesowego Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych.

Ponadto posiadamy dwa autoryzowane serwisy NOKIA Care – w rynku usług serwisowych oraz punkt posiadający autoryzację Cyfrowego Centrum Serwisowego.

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Prawnik

    Katowice, śląskie

    Osoba zatrudniona na stanowisku prawnika zajmować będzię się negocjowaniem warunków i sporządzaniem projektów umów o roboty budowlane, nadzorowaniem zgodności przebiegu procesów budowlanych oraz innymi zagadnieniami prawnymi związanymi z działalnością firmy.Znajomość przepisów prawa budowlanego, handlowego, cywilnego ...

  • Kierownik budowy

    Katowice, śląskie

    realizacja zadań zwiazanych z inwestycjami budowlanymi, kontrola podwykonawców, negocjacje umów o roboty budowlane,posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi. Rozpatrywane będą tylko oferty kandydatów mieszkających w Katowicach bądź okolic Katowic ...

do góry