Magnetic Systems Technology Sp. z.o.o. Sp. k.

Ketrzyn, warmińsko-mazurskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
200
Adres WWW:
http://www.mstechnology.pl

Prezentacja firmy

Magnetic Systems Technology Sp. z o.o Sp. k. (występująca na rynku pod marką MST) działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego.

Firma mieści się w północno-wschodniej części Polski, w Kętrzynie. MST powstała w wyniku wykupu menadżerskiego Zakładu Stateczników Philips Lighting w Kętrzynie. W kwietniu 2011 roku zespół zarządzający wykupił od Philipsa zakład oraz markę MST stając się wyłącznym dostawcą dla Philipsa stateczników elektromagnetycznych do lamp wysokoprężnych (HID) w marce PHILIPS w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Głównym profilem działalności jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych.

Na początku 2013 roku zainwestowała w wyposażenie do produkcji elektroniki a w 2014 rozpoczęła produkcję zapłonników do własnych systemów elektromagnetycznych. W 2015 Spółka rozpoczęła produkcję i sprzedaż paneli LED-owych.

Z początkiem roku bieżącego firma MST została członkiem konsorcjum oświetleniowego Zhaga. W drugiej połowie 2018 roku, MST rozpoczęła produkcję zasilaczy LED. W tym roku firma planuje uruchomić produkcję zasilaczy LED wysokiej mocy (m.in. 500W) do oświetlenia sportowego i oświetlenia terenów zewnętrznych.

Firma umożliwia klientom rozwój ich biznesu poprzez dostarczanie konkurencyjnych produktów, usług oraz kompleksowych rozwiązań. MST posiada certyfikaty jakości: ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 oraz laboratorium badawcze, zgodne z normą 17025, akredytowane przez jednostkę certyfikującą DEKRA.

Wdrożone procedury VDA i ISO oraz przeszkolony personel gwarantują wysoki poziom świadczonego serwisu.

MST oferuje kompleksowe usługi związane z kontraktowym montażem elementów elektronicznych na obwodach drukowanych PCB.

Magnetic Systems Technology Sp. z.o.o. Sp. k.

1 - 3 z 3

ofert pracy

 • Specjalista ds. Jakości

  Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z zarządzaniem jakością Znajomość wymagań norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym Umiejętność obsługi pakietu MS Office Gotowość do pracy w naszej firmie zlokalizowanej w Kętrzynie Opis ...

 • PRODUCT MANAGER

  Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

  Obowiązki: przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku w branży oświetleniowej ocena pozycji konkurentów na rynku oraz analiza ich produktów współtworzenie strategii marketingowej zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach rozwijanie i wdrażanie strategii linii produktowych (roadmapa) wsparcie merytoryczne w projektowaniu nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie ...

 • Programista

  Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

  Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET rozwój oraz utrzymywanie istniejącego oprogramowania nadzór nad wersjami i aktualnością dokumentacji napisanego oprogramowania wsparcie użytkowników w zakresie wewnętrznego oprogramowania firmy Zakres wymagań: praktycznej znajomości języka C# i platformy .NET, praktycznej znajomości ...

do góry