Magnetic Systems Technology Sp. z.o.o. Sp. k.

Ketrzyn, warmińsko-mazurskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
200
Adres WWW:
http://www.mstechnology.pl

Prezentacja firmy

Magnetic Systems Technology Sp. z o.o Sp. k. (występująca na rynku pod marką MST) działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego.

Firma mieści się w północno-wschodniej części Polski, w Kętrzynie. MST powstała w wyniku wykupu menadżerskiego Zakładu Stateczników Philips Lighting w Kętrzynie. W kwietniu 2011 roku zespół zarządzający wykupił od Philipsa zakład oraz markę MST stając się wyłącznym dostawcą dla Philipsa stateczników elektromagnetycznych do lamp wysokoprężnych (HID) w marce PHILIPS w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Głównym profilem działalności jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych.

Na początku 2013 roku zainwestowała w wyposażenie do produkcji elektroniki a w 2014 rozpoczęła produkcję zapłonników do własnych systemów elektromagnetycznych. W 2015 Spółka rozpoczęła produkcję i sprzedaż paneli LED-owych.

Z początkiem roku bieżącego firma MST została członkiem konsorcjum oświetleniowego Zhaga. W drugiej połowie 2018 roku, MST rozpoczęła produkcję zasilaczy LED. W tym roku firma planuje uruchomić produkcję zasilaczy LED wysokiej mocy (m.in. 500W) do oświetlenia sportowego i oświetlenia terenów zewnętrznych.

Firma umożliwia klientom rozwój ich biznesu poprzez dostarczanie konkurencyjnych produktów, usług oraz kompleksowych rozwiązań. MST posiada certyfikaty jakości: ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 oraz laboratorium badawcze, zgodne z normą 17025, akredytowane przez jednostkę certyfikującą DEKRA.

Wdrożone procedury VDA i ISO oraz przeszkolony personel gwarantują wysoki poziom świadczonego serwisu.

MST oferuje kompleksowe usługi związane z kontraktowym montażem elementów elektronicznych na obwodach drukowanych PCB.

Magnetic Systems Technology Sp. z.o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry