Kramel Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Handel hurtowy i detaliczny
Liczba pracowników:
200
Adres WWW:
http://www.kramel.pl

Prezentacja firmy

Spółka Kramel istnieje i działa od 1989 roku. Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży FMCG. Współpracujemy z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej i farmaceutycznej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją o ugruntowanej pozycji na rynku.

Do czego dążymy?
Jako główny cel stawiamy sobie zapewnienie naszym Partnerom nowoczesnej, profesjonalnej i wszechstronnej obsługi. Od 25 lat dokładamy wszelkich starań by wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Obserwacja zmian na rynku stale mobilizuje nas do poszukiwania nowych, bardziej atrakcyjnych i efektywnych form sprzedaży.

Co nas wyróżnia?
Od momentu „uruchomienia” pierwszego Vansellera w roku 2001 konsekwentnie dążymy do rozwoju kanału dystrybucji vansellingowej. Jest to w tej chwili unikalna forma dystrybucji w skali ogólnokrajowej.
Wiele lat wytężonej pracy nad jakością sprzedaży bezpośredniej dało nam pozycję ogólnopolskiego lidera w dystrybucji produktów impulsowych. Jesteśmy strategicznym partnerem w rozwoju dystrybucji firm Wrigley i Mars.
Obecnie nasze usługi świadczymy dla 35 tysięcy punktów detalicznych poprzez grupę 250 profesjonalnie przygotowanych handlowców.

Dlaczego Kramel?
Doświadczenie i wiedza zdobyte przez lata pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze relacje z Klientami oparte są na wzajemnym partnerstwie, co jest gwarancją wzajemnego zaufania i obopólnego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy!

Kramel Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry