KKBud Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.kk-b.pl

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką konsultingową działającą na polskim rynku budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i ochrony środowiska. Specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, Inżyniera Kontraktu oraz Inwestora Zastępczego.

Spółkę KKBud, w wyniku potrzeb rynkowych spełniania najwyższych standardów jakościowych podczas realizacji inwestycji, założył Krzysztof Komodziński doświadczony inżynier budownictwa z ponad 30-letnim stażem
w branży.

W swojej działalności połączyliśmy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji inwestycji z ramienia Generalnego Wykonawcy, jak i Inwestora, co daje gwarancję kierowania i nadzorowania całego procesu budowy w sposób zgodny z najsurowszymi wymogami wiedzy budowlanej.

Naszą główną zaletą jest brak powiązania kapitałowego z innymi podmiotami rynku budowlanego, którzy mogliby mieć wpływ na nasze postępowanie. Jesteśmy niezależną spółką działającą tylko i wyłącznie
w interesie Inwestora. Daje to gwarancję fachowego podejścia i niezależnej realizacji każdego projektu, nastawionej na maksymalizację korzyści Inwestora.

Oferujemy kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi i wspieramy inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji. Przygotowujemy, kierujemy oraz nadzorujemy inwestycje, kontrolujemy koszty, sporządzamy wyceny i wykonujemy audyty. Pełnimy również funkcję inżyniera kontraktu podczas realizacji inwestycji w ramach procedur FIDIC.

Misją firmy KKBud jest zapewnienie Klientowi realizacji projektów w sposób kompletny, wykonywany z pełnym reżimem jakości i w zaplanowanym budżecie.

Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują:
- kompleksowe przygotowanie procesu inwestycyjnego,
- zabezpieczenie interesów inwestora związanych z budową,
- sprawowanie kontroli zgodności realizacji budowy z jej projektem,
- ograniczenie ryzyka nienależytego wykonania robót,
- eliminację wykonywania poprawek po zakończeniu budowy.

To właśnie znajomość rynku i doświadczenie spowodowało, że już w pierwszym kwartale działalności zaczęliśmy współpracę z takimi Klientami jak IKEA Property Poland Sp. z o.o. czy Selgros Sp. z o.o.

Stanowimy doświadczony Zespół Inżynierów, posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane i projektowe. Działamy na terenie całej Polski.

KKBud Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry