Keratronik Solutions Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
80
Adres WWW:
http://www.autovendor.pl

Prezentacja firmy

Właścicielem i operatorem platformy AutoVENDOR jest firma Keratronik Solutions Sp. z o.o. Nasza spółka powstała w wyniku połączenia wiedzy, doświadczenia i zasobów managerów firm takich branż, jak motoryzacja, ubezpieczenia, nowe technologie i inne. Należymy do grupy Keratronik, której wiodąca spółka - Keratronik Sp. z o.o. jest liderem rozwiązań informatycznych dla biznesu, oferując monitoring flot pojazdów i logistykę, systemy detekcji wypadków, zabezpieczenia antykradzieżowe.

Nasze atuty

..to innowacyjność oraz zrozumienie Państwa biznesu. Słuchamy i rozmawiamy. Tworzymy produkty i rozwiązania systemowe oparte na znajomości rynku i indywidualnych potrzebach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Nasz zespół

..łączy wiedzę i doświadczenia wielu branż – od motoryzacji, zarządzania flotami, przez ubezpieczenia, konsulting, sprzedaż B2B i B2C, po zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające biznes. Łączy nas przede wszystkim wspólna pasja poszukiwania optymalizacji dzięki nowym rozwiązaniom. Choć może się to wydawać obietnicą składaną przez wielu, my działamy tak naprawdę. Siądźmy do wspólnego stołu i rozmawiajmy!

Nasza misja

..to wspieranie rozwoju biznesu i optymalizacja procesów naszych Partnerów i Klientów poprzez tworzenie kreatywnych rozwiązań, wspomaganych najnowszymi osiągnięciami informatycznymi.

Nasza wizja

..to bycie cenionym partnerem pierwszego wyboru dla Partnerów i Klientów, wytyczającym nowe kierunki rozwoju na nowoczesnym rynku ubezpieczeniowym, leasingowym, motoryzacyjnym i flotowym.

Keratronik Solutions Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry