JM elektronik Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Branża / kategoria:
Elektronika - Elektrotechnika
Liczba pracowników:
120
Adres WWW:

JM elektronik istnieje od 25 lat. Jesteśmy jednym z największych polskich dystrybutorów elementów elektronicznych i komputerów przemysłowych. Prowadzimy również produkcję urządzeń elektronicznych na zlecenie. Naszymi Klientami są producenci profesjonalnej aparatury i urządzeń elektronicznych. Produkujemy około milion modułów rocznie. Pracujemy zgodnie z ISO 9001:2008. Naszą dewizą jest uczciwe i solidne podejście do Klientów, Dostawców oraz Pracowników.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • MAGAZYNIER

    Zabrze, Helenka, śląskie

    Główne zadania: Kontrola i przyjęcie dostawy na magazyn Kompletacja materiałów pod zlecenie produkcyjne Realizacja dostawy do klienta Współpraca z pracownikami innych działów w zakresie wykonywanych obowiązków Wymagania: Wykształcenie średnie Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Dobra organizacja pracy Rzetelność, sumienność, staranność Mile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stabilną ...