Integart Sp. z o.o.

Integart Sp. z o.o.

Błonie k. Wrocławia, Dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Handel hurtowy i detaliczny
Liczba pracowników:
60
Strona internetowa:
http://www.integart.com.pl

Prezentacja firmy

Firma Integart Sp. z o.o. została założona w 1994 na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela firmy zdobytego na rynku Europy Zachodniej oraz przedsiębiorstwa prowadzonego w Ameryce Północnej w latach 1988 do 1994.

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej i drogowej. Firma zatrudnia 100 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć łącznie 15 oddziałów w Polsce i w Czechach. Firma stale rozbudowuje infrastrukturę logistyczną oraz magazynową. W dniu dzisiejszym łączna powierzchnia magazynów firmy zajmuje 14 000 m2. Centrala firmy mieści się Błoniu koło Wrocławia w nowoczesnym kompleksie biurowo magazynowym. Firma dysponuje własnym składem oraz agencją celną. Integart posiada zaplecze sprzętowe umożliwiające konfekcjonowanie materiałów pod dowolne, indywidualne potrzeby klientów, w tym docinanie odpowiednich formatów płyt, długości i szerokości rolek.

Integart jest przedstawicielem takich producentów jak: HP, Zund, 3M, Neschen, Arlon, Avery Dennison, Mactac, LG Chem, Politape/Kemica i Nitto.

Wieloletnia współpraca z uznanymi producentami i bogata oferta własnych marek jest dla naszych klientów gwarancją dostępności szerokiej gamy sprawdzonych produktów. Wszystkie z nich posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Kierując się powyższą maksymą w roku 2010 Integart podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z HP w zakresie dystrybucji drukarek wielkoformatowych. Dzięki niej, obecnie klienci Integartu mają dostęp do kompletnej oferty w zakresie druku wielkoformatowego: mediów, drukarek, ploterów tnących i laminatorów. Dodatkowo, z uwagi na wykorzystywane w urządzeniach HP technologie druku lateksowego i UV klienci skracają znacznie czas produkcji, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność.