Initium Outsourcing Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Księgowość - Audyt - Podatki
Liczba pracowników:
7
Adres WWW:
http://www.iniout.pl

Prezentacja firmy

INITIUM Outsourcing Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu ewidencji rachunkowo-podatkowej, kadr i płac dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz doradztwie podatkowym i prawnym.

W obszarze prowadzenia ksiąg rachunkowych oferuje unikatowy produkt polegający na bieżącym nadzorze nad prowadzoną rachunkowością przez doradców podatkowych. Pozwala to zapewnić jej Kontrahentom ciągłe doradztwo podatkowe, które umożliwia podejmowania decyzji biznesowych ze świadomością ich konsekwencji podatkowych. Stanowi to unikalną formę optymalizacji podatkowej bieżącej działalności i pozwala wymiernie obniżyć ryzyko podatkowe Kontrahenta.

Initium Outsourcing Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Samodzielna Księgowa/Księgowy

    53-015 Wrocław, dolnośląskie

    Obowiązki: Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych w pełnym zakresie, w szczególności: - dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, - kontrola rozrachunków, - sporządzanie zestawień księgowych dla klientów, - sporządzanie deklaracji podatkowych, - sporządzanie sprawozdań statystycznych. Oferujemy -Stabilne warunki zatrudnienia -Możliwość rozwoju zawodowego -Możliwość pracy w ambitnym ...

do góry