InfoJob

Radom, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
1
Adres WWW:

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach:

1. Międzynarodowe pośrednictwo pracy oraz pozyskiwanie zleceń na podwykonawstwo dla polskich przedsiębiorców.

2. Fundusze unijne – pozyskiwanie dofinansowania dla przedsiębiorców, samorządowców i organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów potrzebujących finansowego wsparcia dla swoich projektów.

KONTRAKTY.EU tworzą ludzie związani od wielu lat z rekrutacją pracowników dla pracodawców zagranicznych oraz specjaliści od pozyskiwania funduszy unijnych z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Połączenie wiedzy i doświadczenia naszych rekruterów zdobytego podczas pracy w różnych agencjach rekrutacyjnych, consultingowych i agencji pośrednictwa pracy gwarantuje profesjonalną obsługę kandydatów do pracy. Kilkunastoletnie doświadczenie skutkuje posiadaniem kontaktów do najlepszych, sprawdzonych pracodawców. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja osób poszukujących pracy oraz zleceniodawców. Staramy się więc, aby nasze oferty były jednymi z najlepszych na rynku.

Aby zapewnić kompleksowe wsparcie rozwoju przedsiębiorczości, oferujemy Państwu pozyskiwanie funduszy unijnych, doradztwo i usługi szkoleniowe. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu koncepcji projektów, które kwalifikują się do uzyskania wsparcia z funduszy unijnych i kompletnej dokumentacji aplikacyjnej.
Od 15 lat świadczymy usługi szkoleniowe w zakresie możliwości pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej. Zapraszamy do współpracy samorządy, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe – więcej: fundusze unijne – pozyskiwanie, fundusze unijne – szkolenia.

InfoJob

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry