Indepro Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
25
Adres WWW:
http://www.indepro.pl

Prezentacja firmy

Ogólnopolska sieć INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna organizacja Niezależnych Profesjonalistów. Tworzą ją i rozwijają specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku nieruchomości oraz w zarządzaniu biznesem, dla których priorytetem jest dostarczanie korzystnych rozwiązań o najwyższej jakości. Kierując się zasadami etyki, INDEPRO skrupulatnie przestrzega przepisów prawa oraz chroni interesy tysięcy obsługiwanych klientów.

Jako pierwsza agencja w Polsce INDEPRO wprowadziło takie usługi jak „Kup Bez Prowizji” oraz „Ekspresowa Sprzedaż” i są one nierozerwalnie kojarzone z marką agencji. Model działania organizacji INDEPRO wyróżnia i daje przewagę na tle konkurencji.

Ogólnopolska sieć INDEPRO to również laureat prestiżowej nagrody „Pióro Businessu”. Nagroda ta jest wyrazem uznania za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. INDEPRO znajduje się również wśród polskich firm nominowanych do nagrody „Best Quality 2015” w kategorii Franchising, przyznawanej przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za najwyższą jakość zarządzania oraz wkład w rozwój sieci franczyzowych.

Indepro  Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry