HPD GmbH

Worms, Niemcy

Branża / kategoria:
Agencja pracy tymczasowej
Liczba pracowników:
15
Adres WWW:

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region Landau-Speyer und Worms. Wir sind Anbieter für kaufmännisches und gewerbliches Personal in den Branchen Logistik, Industrie und Chemie. Wir bringen Arbeitgeber und Arbeitnehmer zusammen und zwar passgenau auf Ihre jeweiligen Bedürfnisse zugeschnitten.

HPD GmbH

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Operator maszyn CNC

    Niemcy, Bürstadt, zagranica

    Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do obróbki drewna Praca z o oprogramowaniem HOMAG Wymagamy: Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość rysunku technicznego Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2 Gotowość do pracy w systemie 3-zmian, Oferujemy: Niemiecka umowę o prace Wynagrodzenie: stawka rosnącą od 13,50 € / godzinę brutto + dodatki zmianowe Zwrot za dojazdy do pracy Zakwaterowanie w ...

  • Pracownik magazynu / Komisjoner

    Niemcy, Unna, zagranica

    Zadania: Komisjonowanie artykułów tekstylnych za pomoca skanera bądź EPL (lista elektroniczna) Pakowanie i przygotowanie towaru do wysylki Ogolne czynnosci magazynowe Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu umozliwiajacym komunikacje na miejscu pracy (min. A2) Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy Pierwsze doswiadczenia w pracach magazynowych - mile widziane Lojalność ...

  • Szukasz pracy jako operator wózka widłowego? Masz doświadczenie jako operator wózka widłowego mimo, ze nie posiadasz uprawnień? Nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Ta oferta jest kierowana zarówno do wykwalifikowanych operatorów oraz dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć Zapewnimy Ci bezpłatne szkolenie, a po zdanym egzaminie otrzymasz niemieckie uprawnienia oraz prace jako operator wózka widłowego ...