HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy SKA

HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy SKA

Warszawa, Mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Prawo
Liczba pracowników:
1
Strona internetowa:
https://www.HarvardLawyers.pl

Prezentacja firmy

Harvard Lawyers Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. Podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria prawna Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia, na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego. Tworzymy zespół ekspertów indywidualnie dostosowanych do sprawy, zapewniając najwyższej klasy obsługę prawną. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers tworzy jeden z najsilniejszych zespołów prawnych w kraju. Nasze doświadczenie, kwalifikacje oraz wiedza gwarantują sukces naszych klientów w realizacji ich celów.

Nie ma spraw z góry przegranych, jednak każda wymaga pierwszego kroku - i ten krok zapewnia Kancelaria Prawna Harvard Lawyers oraz jej zespół prawny. Każda wygrana zaczyna się od pierwszej rozmowy, dlatego też poznaj Kancelarię Prawną Harvard Lawyers oraz markę Kancelaria Klonowski, a następnie porozmawiajmy o Twojej sprawie. Tworzymy zespół ekspertów indywidualnie dostosowany do sprawy, zapewniając najwyższej klasy obsługę prawną, doradztwo, coaching, mentoring, consulting.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers prowadzi działalność w zakresie wszechstronnego świadczenia usług prawnych. Kancelaria Klonowski podejmuje się prowadzenia każdej sprawy. W sporach i postępowaniach adwokaci, radcowie prawni i pełnomocnicy z ramienia Kancelarii Prawnej Harvard Lawyers reprezentują klientów z różnych gałęzi, sektorów, branż i segmentów.

Kancelaria Klonowski utworzona w 2001 roku, działa nieustannie na rynku od 2002 roku. Markę stworzył Radosław Klonowski, obecnie należy ona do Grupy Klonowski, na której czele stoi Klonowski Investments S.A. oraz Kancelaria Klonowski S.A. W skład całej grupy wchodzi wiele podmiotów i rozległa oraz mobilna sieć obsługi klienta. Nad całością procesów prawnych do roku 2022 nadzór sprawowała Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. z siedzibą w Warszawie, jednakże w 2023 doszło do jednej z największych fuzji w ramach struktur grupy. W ramach decyzji zarządczych od 2023 roku nadzór sprawuje Harvard Lawyers Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A. z siedzibą w Warszawie, która prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi postępowań sądowo-egzekucyjnych, prawa procesowego, korporacyjnego oraz międzynarodowego, działając na potrzeby prowadzonych spraw i procesów Grupy Klonowski, jej partnerów, a także klientów indywidualnych, instytucjonalnych, podmiotów prawa handlowego włącznie ze spółkami Skarbu Państwa.

Każdy prawnik posiada własną, bardzo osobistą definicję sukcesu. A kiedy ona powstaje – można przejść do biznesowej klasyki i zaplanować zmiany organizacyjne, programy rozwoju umiejętności, wprowadzanie nowych metod i narzędzi zarządzania. W Kancelarii Prawnej Harvard Lawyers strategia kancelarii, cele biznesowe, plany działania – to wszystko nabrało głębszego sensu. Jej projektowanie stało się bowiem częścią projektowania własnego życia, które jest bardziej szczęśliwe i spełnione. Dla nas prawo jest sztuką, zobacz ją tą sztukę tworzymy każdego dnia...